Dziewięć przepisów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze stosunku była o wiele większa.

Oto kilka prostych porad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, że dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tania levitra
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie intensyfikuje napływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego należałoby włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która zwiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań być palaczem

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że już dwa papierosy mogą sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio