Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu erekcja do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż szalenie istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. A więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest niezwykle ważny.