Styl wczoraj i dziś

Naprawdę dużo pań ma znaczące kompleksy na tle własnej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma żadnego sensu jakoś się oszukiwać – nie tak znowu rzadko jest tak, że w istocie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście są bardzo interesujące rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można prezentować się szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez słabo dobrane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w tej kwestii panuje akurat wolność. Na dodatek niech odcień naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W tym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów lżej.