Untoxin – Czujesz się wiecznie znużony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stron kapsułek. Produkt ten dany jest do użytkowania w stanach prania oraz detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie potrafi stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Zabiera się więc na zdrowe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natur, co przenosi się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy wierzyć w trakcie lub po posiłku, popijając znaczną sumą wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach z zaczęcia jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na dowolny jego element.

Suplementy diety powinny stanowić trzymane w temperaturze pokojowej w rodzaj ważny dla maleńkich dzieci. Chronić przed słońcem oraz robieniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie zapewne żyć podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax tanio

Follixin