Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie była w pełni zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by poczuć pełną radość z seksu oraz przeżyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż owo nie problem, co jedyny wiesz, iż nie udało Ci się jej w sum zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to bardzo, ona widać w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze twoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten drugi czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał nadzieja kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

Climax Control

derminax

Femmaks