TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 dany jest dla kobiet odchudzających się, które zamierzają pozbyć się nadmiernych kilogramów i kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz sprawia, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia również w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w środku to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził specjalista bądź zgodnie z reklamami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w procesu dnia to dwie pigułki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z historią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na pewien składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy brać w stopniu chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy umieszczać w znaczeniu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w rytmu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być używane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra Slim