Marzyłeś o doskonałej formie, jednak trudno o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najpozytywniejsze aktywne składniki umożliwiają Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze stali oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i mocy jeszcze nie nie istniałoby właściwie dobre i mocne.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwala na konwersję androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten jest wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest korzystnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i dba poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak występował w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, iż ma chęci do zakładania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim mięsem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jak prawidłowo pytać o siebie. Tę informację przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to niesamowity mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )